Tarne

TARNE

Eesti parimad ja tuntumad paki kättesaamisviisid!

Tarneag kuni 3 tööpäeva

NB! Pakume tasuta transporti ostudel alates 49€


Itella SmartPost (2.99€)

Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadame paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks.

Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

DPD Pick-up (2.50€)

Kui pakk on jõudnud DPD Pickup pakipunkti, tuleb sulle teavitus SMS-i või e-kirja teel.

Pakk väljastatakse PIN-koodi (selle puudumisel isikut tõendava dokumendi) alusel!

Kui pakile läheb DPD pakipoodi järele sinu sõber või pereliige, siis peab tal lisaks PIN-koodile (selle puudumisel isikut tõendav dokument) kaasas olema ka kättesaadava paki number ning ta peab teadma, kelle nimele pakk saadetud on.

NB! Pakki hoitakse Pickup punktis seitse kalendripäeva. Kui sa ei ole pakile järgi läinud, saadetakse sulle kolmandal päeval meeldetuletus ning peale seitsmendat hoiustamise päeva tagastatakse pakk saatjale.

Omniva pakiautomaat (2.90€)

Pakiautomaadist saad paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas.

Paki saad kätte personaalse uksekoodi abiga, mille edastame Sulle SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. Paki saabumise sõnumis on kirjas, kui pakil on küljes Lunatasu või ID-kaardiga tuvastamine.

Kui Sa seitsme päeva jooksul oma pakile pakiautomaati järele ei lähe, saadame selle saatjale tagasi.